Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

Відверто про гідність та свободу: на Полтавщині започатковують інтелектуальні студії

Відверто про гідність та свободу: на Полтавщині започатковують інтелектуальні студії

Smart Foundation спільно з Українським ПЕН започатковують “Інтелектуальні студії у Smart Просторі”, які щомісяця будуть відбуватися далеко від столичних дискусійних клубів – у Козельщині, що на Полтавщині. Перший захід присвячений Дню Гідності та Свободи.

Запрошені гості: журналістка, телеведуча, лауреатка Премії імені Георгія Ґонґадзе Мирослава Барчук та журналіст, публіцист, волонтер Дмитро Крапивенко, повідомили у Smart Foundation.

Тема першої зустрічі: “Відверто про гідність та свободу. Уроки українських революцій”. Подія відбудеться у Smart Просторі 19 листопада о 17:00.

Довідка. Український ПЕН — українська громадська організація, створена з метою захисту свободи слова та прав авторів, сприяння розвитку літератури та міжнародному культурному співробітництву. Smart Foundation – благодійний фонд, який впроваджує та підтримує нові стандарти культурного, освітнього розвитку суспільства. У 2020 році перетворив Козельщинську центральну районну бібліотеку ім. О. Гончара на сучасний громадський культурно-освітній Smart Простір. Запроваджує навчальні програми для громади, популяризуючи читання та саморозвиток.

Фото: фейсбук

Система Orphus