Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Велике будівництво”: у решетилівському “Колосі” змонтували каркас нового спортзалу

“Велике будівництво”: у решетилівському “Колосі” змонтували каркас нового спортзалу

У Решетилівці триває реконструкція фізкультурно-спортивного, реабілітаційно-відновлювального комплексу “Колос”. Робітники вже завершили монтувати металоконструкції спортивної зали. Зараз утеплюють побутовий корпус, гараж й адміністративну частину спортивного корпусу.

Тривають робити і всередині будівель, а також благоустрій території, повідомили у Полтавській ОДА.

“Після завершення будівництва “Колос” стане центром інваспорту на Полтавщині. Тут, поблизу річки Псла, зможуть відновлювати сили спортсмени з інвалідністю, учасники паралімпіад та дефолімпіад”, – розповів голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов.

У побутовому корпусі, що примикає до спортивної зали, будуть споруджені борцівський зал, душові кабіни та роздягальні з усіма зручностями для людей з інвалідністю, ліфт із підйомником. У другому побутовому приміщенні влаштують їдальню та кімнати для проживання на 30 ліжко-місць. Цей корпус теж буде доступний для спортсменів з інвалідністю.

Директор Полтавської обласної дитячо-юнацької спортивної реабілітаційної школи інвалідів Сергій Котьман розповів, що учасникам чотирьох полтавських збірних з футболу, плавання, голболу та карате нині доводиться винаймати приміщення для тренувань. З появою реабілітаційно-відновлювального комплексу ця проблема зникне.

“У “Колосі” спортивна зала будується за європейським стандартом, тому в ній не лише тренуватися можна буде, а й проводити міжнародні змагання. Також плануємо проводити для спортсменів тренувальні відновлювальні збори після турнірів. Крім того, буде можливість використовувати стадіон, що розташований поруч. І мріємо побудувати на ньому бігову 400-метрову доріжку, бо навіть у Полтаві її нема”, – розповів Сергій Котьман. 

Проєкт реалізується за програмою Президента Володимира Зеленського “Велике будівництво” за кошти НКПВУ та обласного бюджету. Загальна кошторисна вартість – 49,4 млн грн.

Система Orphus Поделиться на fb