Ви тут:
Суспільство Україна 

В українському Нью-Йорку розпочався “Марафон, який ніхто не хоче бігти”

В українському Нью-Йорку розпочався “Марафон, який ніхто не хоче бігти”

Пробігти будь-яку дистанцію заради підтримки може будь-хто в будь-якій точці світу.  

7 листопада, у день знаменитого на весь світ Нью-йоркського марафону, розпочався ще один забіг — теж у Нью-Йорку — “Марафон, який ніхто не хоче бігти” в українському селищі, розташованому в Донецькій області, всього за кілометр від лінії фронту, повідомили у Міністерстві закордонних справ.

Проєкт створений, щоб привернути увагу міжнародної спільноти до російської агресії на сході України. Відсьогодні кожен небайдужий може взяти участь у проєкті та пробігти будь-яку дистанцію будь-де ― і таким чином підтримати Україну. Розпочали марафон п’ятеро людей, чиє життя нерозривно пов’язане з війною: військовий, волонтерка, медик, військовий журналіст та переселенка. Вони закликають долучитися до забігу весь світ. 

Щоб підтримати Україну, кожен охочий може зареєструватись на марафон на сайті marathonnoonewantstorun.org. Подолати дистанцію можна будь-де та будь-коли. Будь-яку відстань. 

“Кожен, хто зареєструється на марафон, отримає стартовий набір бігуна. Він міститиме стартовий номер з фактами про війну, а також медаль з частинкою використаної гільзи зі сходу України. Медаль — подяка кожному, хто підтримує українців у їх щоденному марафоні за життя та свободу. Участь у забігу безкоштовна, а підтримка учасників — безцінна”, – йдеться у повідомленні.

Система Orphus