Ви тут:
Культура Суспільство 

В Україні вийшла унікальна книга, присвячена українським ілюстраторам

В Україні вийшла унікальна книга, присвячена українським ілюстраторам

У видавництві CP Publishing випустили першу книгу в Україні про сучасну ілюстрацію – “ILLUSTRATION in Ukraine”, її авторкою стала Люсія Бондар. Презентація книги відбулась у Київському артпросторі Avangarden, де також проходила тимчасова виставка робіт ілюстраторів-художників.

Люсія Бондар – досвідчена медіаменеджерка і видавчиня, засновниця та керівниця видавництва CP Publishing, авторка серії книжок про дизайн, інтер’єр, арт.

Книга “ILLUSTRATION in Ukraine” являє собою захопливе видання у твердій обкладинці, упорядковане разом із клубом ілюстраторів PICTORIC. На її понад 200 сторінках, які виготовлені із екологічного паперу Arctic Paper, висвітлені яскраві, оригінальні ілюстрації від 30 найталановитіших українських митців.

Ілюстрації – це художні витвори, технічно складні й емоційно забарвлені артоб’єкти. Кожен художник, представлений у книзі – яскрава особистість зі своїм внутрішнім світом, історією, кругозором і джерелами натхнення. У книзі розповідається безпосередньо про художників, про ціле покоління митців, ровесників незалежної України.

До початку створення книги редакція поставила всім ілюстраторам питання про їхній творчий шлях, першу створену ілюстрацію, стиль і техніки, а також особисті питання про натхнення й емоції. І отримала дуже відверті та цікаві відповіді, які також викладені у “ILLUSTRATION in Ukraine”.

Інформація у книзі умовно поділена на блоки “Біографія»”, “Творчий шлях”, “Техніка”, “Натхнення”, “Стиль”. При створенні візуального ряду книги  Люсія Бондар намагалася показати індивідуальність, емоційну складову творчості й естетичне сприйняття навколишнього світу кожного митця.

Усі художники, які беруть участь у книзі учасники клубу PICTORIC та є самобутніми, успішними ілюстраторами у своїй сфері. Але саме разом їм вдається робити потужні ілюстраторські проєкти не лише в Україні, але й за кордоном.

Система Orphus