Ви тут:
Суспільство 

В Україні відбудеться масштабний аматорський кібертурнір з Dota 2

В Україні відбудуться масштабний аматорський кібертурнір з Dota 2

13-14 листопада мережа магазинів техніки та електроніки MOYO спільно з партнерами об’єднає геймерів з усієї України в аматорському турнірі з Dota 2.

Як повідомляє ain.ua, генеральними партнерами MOYO Cyber Cup 2 стали техногіганти AMD та Acer.

“Участь можуть взяти як сформовані команди, так і неповні склади, а також соло-гравці — на відміну від більшості інших турнірів. Тож, усі поціновувачі Dota 2 можуть сміливо випробувати свої сили та позмагатися за головні призи турніру”, – йдеться у повідомленні.

Участь у MOYO Cyber Cup — безкоштовна, всім охочим необхідно попередньо зареєструватися за посиланням. Єдина умова: у кібертурнірі можуть брати участь тільки гравці старші 16 років. Реєстрація триватиме до 11 листопада 21:00. Відбірковий етап розпочнеться 13 листопада, а вже 14-го — транслюватимуться матчі за третє місце і гранд-фінал на каналах MOYO у Twitch та Youtube.

Довідка. Dota 2, Defense of the Ancients (укр. Оборона стародавніх) — багатокористувацька відеогра в піджанрі MOBA, автономне продовження ідей карти DotA для гри Warcraft III: Reign of Chaos і її модифікації Warcraft III: The Frozen Throne. Dota 2 випущена компанією Valve Corporation для платформи Microsoft Windows в публічній бета-версії у 2011 році. Для OS X та Linux гру було випущено 18 липня 2013 року. Спочатку Dota 2 використовувала ігровий рушій Source, а в 2015 році була портована на Source 2. Dota 2 була першою грою, яка використовувала цей ігровий рушій. Dota 2 розповсюджується та підтримується ексклюзивно сервісом Steam.

Перейти до вмісту