Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

В Україні стартувала Школа Кар’єрного Консультанта

В Україні стартувала Школа Кар’єрного Консультанта

У рамках Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри “Обери професію своєї мрії”, який вже охопив учнів 7-11 класів всіх шкіл України та їх батьків, долучаються вчителі шкіл та закладів професійно-технічної освіти, шкільні психологи та всі охочі опанувати основи кар’єрного консультування.

“Професія Кар’єрний консультант (радник) – це нова, але вкрай затребувана спеціальність, яка є професією майбутнього. У США, Канаді та країнах ЄС кар’єрні радники користуються великим попитом, як серед підлітків, так і серед дорослих людей, адже у сучасному світі, у середньому, людина змінює свою професію декілька разів за життя”, – пояснила виконавча директорка Асоціації інноваційної та цифрової освіти Марія Богуслав.

Школа Кар’єрного Консультанта – це офіційна програма підвищення кваліфікації, яку запроваджує Державна наукова установа “Інститут модернізації змісту освіти” Міносвіти спільно з Асоціацією інноваційної та цифрової освіти та компанією “HRyou” за підтримки Радника – уповноваженим Президента України з прав дитини та дитячої реабілітації Дар’ї Герасимчук. Модель навчання – змішана (blended learning) система, яка ефективно поєднує мультимедійні електронні курси у форматі SCORM з практичними тренінгами, які проведе відома українська кар’єрна радниця, яка консультує підлітків з різних країн світу Ганна Різніченко.

“Випускники даної програми отримають 1 кредит ЄКТС (30 навчальних годин), а головне – практичні знання та навички проведення консультацій щодо вибору підлітками найкращої професії, підготовки до співбесіди в компанії своєї мрії тощо. на базі Школи Кар’єрного Консультанта ми створимо професійну мережу для подальшої комунікації між фахівцями та залучення все більшої кількості вчителів та психологів до профорієнтаційної роботи, як в навчальних закладах, так і за їх межами”, – говорить директор Інституту модернізації змісту освіти Євген Баженков.

Розпочати навчання у Школі Карєрного Консультанта можна за посиланням , пройшовши просту та швидку реєстрацію. Навчання – безкоштовне.

Система Orphus