Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

В Україні проведуть першу національну Олімпіаду Геніїв, – МОН

В Україні проведуть першу національну Олімпіаду Геніїв, – МОН

Україна першою у світі отримала від США ліцензію на проведення національної Олімпіади Геніїв (Genius Olympiad Ukraine). Підписання контракту відбулося у Вашингтоні.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

“Genius Olympiad – це найбільший міжнародний конкурс наукових проєктів з охорони довкілля та екології, участь у якому щороку беруть понад тисячу школярів з-понад 80 країн світу. Я впевнений, наші креативні школярі зможуть показати достойні результати”, – підкреслив міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет.

Цьогоріч організатори заходу впроваджують систему національних франшиз на проведення Олімпіади Геніїв у різних країнах світу. Національний відбір стане першим етапом для участі в міжнародному фіналі в США. Запуск пілотних проєктів заплановано в Україні, Мексиці, Південній Кореї та Кувейті, але саме Україна першою підписала ліцензійний договір на проведення національного етапу конкурсу.

“Мала академія долучилась до конкурсу Genius Olympiad 2017 року. За цей час наші вихованці здобули 2 золотих, 4 срібних, 6 бронзових нагород та 12 спеціальних призів. Минулого року ми подали найбільше проєктів на проходження міжнародної кваліфікації. І дуже приємно, що наша країна наступного року першою серед країн-учасниць проведе національну Олімпіаду Геніїв”, – зазначив ініціатор співпраці, Президент Малої академії наук України Станіслав Довгий.

Фото МОН.

Система Orphus