Ви тут:
Культура Суспільство Україна 

В Україні оголосили конкурси на здобуття премій імені Олеся Гончара та Миколи Гоголя у 2022 році

В Україні оголосили конкурси на здобуття премій імені Олеся Гончара та Миколи Гоголя у 2022 році

Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти оголошує конкурс на здобуття премії імені Олеся Гончара та конкурс на здобуття премії імені М.В. Гоголя 2022 року

Премія імені Олеся Гончара присуджується щорічно до дня народження Олеся Гончара — 3 квітня, громадянам України на конкурсних засадах за кращі літературні твори, які утверджують ідеали гуманізму, духовні цінності українського народу, ідеї незалежності України, повідомили у пресслужбі Держмистецтв. 

Премія імені М.В. Гоголя присуджується щорічно до дня народження Миколи Гоголя — 1 квітня, громадянам України на конкурсних засадах за найкращі літературно-мистецькі твори, що наслідують традиції творчості М.В. Гоголя, збагачені концептами історичної романістики, містицизму та сатири, та утверджують національну самоідентифікацію.

На здобуття обох премій висуваються нові оригінальні твори авторів або колективу авторів, опубліковані (оприлюднені) у завершеному вигляді протягом останніх трьох років, але не пізніше ніж за місяць до їх висування.

Інформацію щодо кандидатів необхідно подавати за адресою: 01001, м. Київ, вул. Бориса Грінченка, 1.

Грошова винагорода – 20 тис грн

Кінцевий термін прийому документів – 1 лютого 2022 року.

Система Orphus