Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

“Унікальна волонтерська Академія”: майже 90 полтавців взяли участь в онлайн-проєкті

“Унікальна волонтерська Академія”: майже 90 полтавців взяли участь в онлайн-проєкті

Обласний молодіжний центр реалізував місячний навчальний онлайн-проєкт “Унікальна волонтерська Академія”.

Як повідомили у Полтавській ОДА, із 146 анкет відібрали 87 учасників.

“Під час навчання молодь робила добрі справи і створювала нові волонтерські мікрогрупи, вивчала правила комунікації в онлайні і основи жестової мови від ГО “Перекладачів жестової мови та людей з інвалідністю “Міст”, з’ясовувала специфіку онлайн-волонтерства, розбиралася, чи можна “вигоріти” від волонтерської діяльності і що з цим робити”, – йдеться у повідомленні.

12 ефірів розкрили сутність і види волонтерства, надихнули учасників розповідями від представників всеукраїнських волонтерських спільнот. Спікерами Академії стали сурдоперекладачі, психологи, проєктні менеджери, СММ-ники, представники волонтерських спільнот “Будуємо Україну Разом – БУР”, “Українська Волонтерська Служба”, “UP: unique people”.

Частина випускників Школи стала членами волонтерського загону “Супер герой твого міста”, що діє при ОМЦ. Якщо такий формат активізації молоді зацікавив представників територіальних громад, працівники Обласного молодіжного центру допоможуть в організації подібних ініціатив. Пишіть на електронну адресу (poltomcp@ukr.net) чи в соціальних мережах.

Фото: Полтавська ОДА

Система Orphus