Ви тут:
Суспільство Україна 

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на потяги нового графіка, який запрацює з 12 грудня

Укрзалізниця відкрила продаж квитків на потяги нового графіка, який запрацює з 12 грудня

Укрзалізниця відкрила продаж на 52 з 93 потягів нового графіка руху, який починає діяти з 12 грудня 2021 року. У новому графіку передбачено 19 нових потягів, ще 49 поїздів будуть прискорені.

Продаж квитків на всі потяги нового графіка руху буде відкрито до кінця листопада.

Серед нових маршрутів можна відзначити потяг № 57/58-59/60 Київ — Яремче, Чоп з більш зручним сполученням для міст Чортків, Заліщики й Городенка та ранковим прибуттям як на станцію Яремче, так і до столиці. Вартий уваги і цілорічний фірмовий поїзд № 95/96 Київ — Рахів за зниженою ціною порівняно з поїздом старого графіка № 243/244 Київ — Рахів, а також швидкий поїзд № 52/51 Київ — Херсон, склад якого повністю сформований із вагонів-трансформерів, повідомили у пресслужбі Укрзалізниці.

Квитки на ці та інші потяги вже можна придбати в касах вокзалів, на сайті booking.uz.gov.ua та в чат-боті Укрзалізниці у Viber та Telegram.

Читайте також: Укрзалізниця запустить нові маршрути, які курсуватимуть через Полтавщину

Нагадуємо, з 21 жовтня залізничні перевезення в далекому сполученні дозволені пасажирам за умови наявності:

-квитка на поїзд;

-документа, що посвідчує особу (перелік таких документів затверджено наказом Міністерства транспорту та зв’язку);

-документа про отримання хоча б однієї дози вакцини проти COVID-19,

-або документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації (міжнародний, внутрішній або іноземний сертифікат про вакцинацію проти COVID-19 (сертифікат про вакцинацію може бути або паперовий, або згенерований у застосунку «Дія»);

-або негативного результату ПЛР-тесту або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, який чинний 72 години (станом на час посадки у поїзд).

Для пасажирів віком до 18 років наявність вищевказаних документів, крім проїзного документа та документа, що підтверджує особу, не вимагається.

Система Orphus