Ви тут:
Прес-релізи Суспільство Україна 

“Укрпошта” почала доставляти посвідчення водія, замовлене онлайн

Укрпошта почала доставляти посвідчення водія, замовлене онлайн

З 5 листопада в Укрпошті можна отримати замовлені онлайн водійські посвідчення. Оформлений документ в Електронному кабінеті водія можна буде отримати у будь-якому відділенні Укрпошти. Оплата доставлення вже включена в оплату всього сервісу.

Про це повідомили у пресслужбі АТ “Укрпошта”.

“Система Укрпошти інтегрована із Електронним кабінетом водія, де можна замовити водійське посвідчення. І тепер отримання пластикового документу для клієнта стає максимально зручним: більше не потрібно відвідувати територіальний сервісний центр МВС. Натомість при оформленні посвідчення онлайн потрібно просто обрати доставку Укрпоштою додому або забрати у зручний час у найближчому відділенні. А жителям сіл не потрібно виїздити до райцентру – водійське посвідчення доставить пересувне відділення або ж листоноша села” – зазначила заступник генерального директора Укрпошти із розвитку бізнесу Альона Стьопіна.

Доставлення посвідчень здійснюється у рамках послуги “Укрпошта Експрес” у терміни до 2 днів у межах обласного центру, області та між обласними центрами та від 3 днів у межах України.

“Такі позитивні впровадження не лише мінімізують контакти з іншими людьми в період пандемії, а також значно заощадять час, витрачений на відвідування сервісних центрів МВС” – сказав заступник міністра внутрішніх справ України Богдан Драп’ятий.

Проєкт реалізується спільно з Укрпоштою, державним підприємством “Інфотех”, МВС України, Головним сервісним центром МВС.

Нагадаємо, у жовтні 2020 року Укрпошта, Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство інфраструктури України уклали тристоронній меморандум про спільні дії у рамках цифрової трансформації, розвитку цифрової інфраструктури, оптимізації надання адміністративних послуг та послуг пошового зв’язку.

Система Orphus