Ви тут:
Суспільство Україна 

Українці назвали Володимира Гройсмана найкращим прем’єр-міністром: результати опитування

Українці назвали Володимира Гройсмана найкращим прем’єр-міністром: результати опитування

Українці вважають, що Володимир Гройсман найуспішніший прем’єр-міністр України з 2005 року по сьогодення.

Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології з 22 жовтня – 12 листопада. До опитування залучили 2003 респонденти віком від 18 років, що проживають на території, яка контролюється Україною.

Під час опитування респондентам ставили два запитання:

1. Хто, на Ваш погляд, був (є) найкращим прем’єр-міністром України з 2005 року по сьогодення?

2. Хто з цих прем’єр-міністрів України найкраще би впорався з соціально-економічною ситуацією, що склалася зараз в Україні? 

На думку опитаних респондентів, найкращим очільником Уряду України з 2005 року є Володимир Гройсман, якого підтримують 21,3% респондентів. На другому місці Микола Азаров (13,5%), на третьому – Юлія Тимошенко (13,4%).  Чинний прем’єр-міністр Денис Шмигаль має 5,1% голосів підтримки респондентів. Разом з тим, 25,2% респондентів не змогли відповісти на питання.

Прем’єр-міністром України, який найкраще би впорався з соціально-економічною ситуацією, що склалася зараз українці так само вважають Володимира Гройсмана (23,9% голосів респондентів), друге місце у Юлії Тимошенко (18,1%), третє – Арсенія Яценюка (13%). Здатність чинного голови Уряду Дениса Шмигаля впоратися з соціально-економічною ситуацією, що склалася зараз в Україні, схвально оцінюють 5,9% опитаних українців. Не змогли відповісти на питання 16,9%.

Фото liga.net

Система Orphus