Ви тут:
Суспільство 

Українці можуть вступити на стипендіальну програму Стенфордського університету

Українці можуть вступити на стипендіальну програму Стенфордського університету

Ukrainian Emerging Leaders — це стипендіальна програма для українських студентів, яку університет запустив ще 2017 року, і з того часу вже провів кілька наборів.

Як повідомляє ain.ua, вона націлена передусім на реформаторів, політиків, юристів, підприємців та творців соціальних проєктів, лідерів громадських організацій.

Стипендіати матимуть змогу відвідувати лекції у Стенфорді. Крім того, щоб дізнатися про підходи до вирішення різних завдань у всьому світі, вони відвідають технологічні фірми, що базуються в Кремнієвій долині.

Також їм видається стипендія на весь час програми (10 місяців). Вона покриває плату за навчання, переїзд та витрати на житло у Bay Area. Організатори також сплатять оформлення віз та витрати на переліт туди та назад. Програма з’явилася завдяки ідеї стипендіатів програми JSK Fellowship Олександра та Катерини Акіменко.

Навчаючись у Стенфорді, вони помітили, що тут навчається мало українців і захотіли якось вплинути на цю ситуацію.

«Ми брали курси у Freeman Spogli Institute (FSI), спілкувалися там із викладачами, і запропонували їм таку ідею — вона збіглася з їхніми власними устремліннями», — розповідає Олександр.

Він із дружиною створили концепцію цієї програми, в університеті її першими підтримали директор FSI Майкл Макфол та директор центру CDDRL Френсіс Фукуяма.

Система Orphus