Ви тут:
Суспільство Україна 

Український фестиваль KISFF увійшов до 20 найкращих фестивалів короткометражного кіно

Український фестиваль KISFF увійшов до 20 найкращих фестивалів короткометражного кіно

Київський міжнародний фестиваль короткометражних фільмів (KISFF) увійшов до двадцяти найкращих у світі фестивалів короткого метру за версією американського видання MovieMaker Magazine.

Про це повідомили у Держкіно.

MovieMaker – американське професійне видання, присвячене кіно та кіноіндустрії, з особливим акцентом на незалежному кіно. До рейтингу також включено такі фестивалі, як Show Me Shorts Film Festival (Нова Зеландія), Tampere Film Festival (Фінляндія), Palm Springs International Film Festival (США), Festival du court métrage de Clermont-Ferrand (Франція), Vienna Shorts (Австрія), Internationale Kurzfilmtage Winterthur (Швейцарія) та інші.

“На українській мистецькій сцені відбуваються хороші речі, і дещо з цього ми приписуємо Київському міжнародному фестивалю короткометражних фільмів, який проходить вже 10-й рік. Місія фестивалю – бути місцем зустрічі кінематографістів і джерелом “натхнення та нових знань для експертів, студентів та любителів кіно”, – зазначили у виданні MovieMaker (США).

Фестиваль KISFF прагне інтегрувати найбільш перспективних українських режисерів та їхні короткометражні фільми у світові фестивальні кола.

Робота над першим фестивалем KISFF почалася у 2011 році, відбувся він навесні 2012 року. Відтоді захід щорічно проходить у Києві. 

Фото ТСН.

Система Orphus