Ви тут:
Спорт Суспільство 

Українські баскетболістки розгромили Францію на початку відбору на Євробаскет-2023

Українські баскетболістки розгромили Францію на початку відбору на Євробаскет-2023

Жіноча збірна України з сенсаційної перемоги над титулованою Францією стартувала у відборі на жіночий Євробаскет-2023.

Як розповіли у Федерації баскетболу України, Україна впевнено почала матч, регулярно влучаючи з дальньої дистанції, розігруючи в атаці комбінації до вільних кидків, натомість у захисті граючи щільно, з підстраховкою, агресивно на підбираннях.

Це дозволило виграти першу чверть 31:23, а на велику перерву піти за переваги 17 очок – 54:37. При цьому у першій половині гри у України було 62,5% влучань з-за дуги (10/16), тоді як у Франції лише 41,7% (5/12). Перевага за підбираннями була не така суттєва – 21-18, а по втратам була взагалі рівність 6-6.
Третю чверть українки почали з ривка 7:0 і по ходу десятихвилинки перевага нашої збірної досягала 25 очок, але до перерви гравчині Франції скоротили своє відставання до 16 очок.

Втім, наша команда до кінця грала з максимальною віддачею та дисципліною, тому не дала шансів Франції повернути інтригу у зустріч. А впевнені відрізки гостей наша команда “гасила” своїми дальніми влучаннями, яких у підсумку вийшло 15 з 32, тоді як у Франції лише 5 з 22.

Підсумковий рахунок – 90:71 на користь збірної України. Синьо-жовта збірна розгромила одну з найсильніших збірних Європи та світу.

Система Orphus