Ви тут:
Суспільство Україна 

Українка перемогла у світовому конкурсі краси

Українка перемогла у світовому конкурсі краси

Львів’янка Олена Мороз здобула головну корону та почесний титул “Woman of the Universe 2021” одного із найавторитетніших однойменних конкурсів краси у всьому світі, що відбувся у столиці Болгарії – Софії.

Про це повідомили на офіційній сторінці Woman Eastern Europe / Ukraine-Universe у Facebook.

“Я дуже пишаюся нашою Оленкою! Вона справді заслуговує на цю грандіозну Перемогу. В ній гармонійно поєднуються усі ті риси, якими має володіти жінка, гідна вшанування: мудрість, благородність, доброта, підтримка та допомога іншим, відчуття соціальної відповідальності…” — коментує національний директор та організатор “Місіс Всесвіт-Україна” Уляна Оксенюк.

42-річна Олена Мороз — мама двох дітей — 17-ти та 12-ти років, обожнює спорт і займається благодійністю. У повідомленні окремо відзначають, що окремого визнання заслуговує проєкт Олени Мороз, який покликаний рятувати життя: йдеться про національну ініціативу “Ділюсядорогою”, у межах якої Олена пропагує безпечне та відповідальне кермування, аби люди, які обирають альтернативні види транспорту (велосипед, скутер, моноколесо) були захищеними та не боялися за свої життя.

 

 

Система Orphus