Ви тут:
Суспільство Україна 

Українка перемогла у світовому конкурсі краси

Українка перемогла у світовому конкурсі краси

Львів’янка Олена Мороз здобула головну корону та почесний титул “Woman of the Universe 2021” одного із найавторитетніших однойменних конкурсів краси у всьому світі, що відбувся у столиці Болгарії – Софії.

Про це повідомили на офіційній сторінці Woman Eastern Europe / Ukraine-Universe у Facebook.

“Я дуже пишаюся нашою Оленкою! Вона справді заслуговує на цю грандіозну Перемогу. В ній гармонійно поєднуються усі ті риси, якими має володіти жінка, гідна вшанування: мудрість, благородність, доброта, підтримка та допомога іншим, відчуття соціальної відповідальності…” — коментує національний директор та організатор “Місіс Всесвіт-Україна” Уляна Оксенюк.

42-річна Олена Мороз — мама двох дітей — 17-ти та 12-ти років, обожнює спорт і займається благодійністю. У повідомленні окремо відзначають, що окремого визнання заслуговує проєкт Олени Мороз, який покликаний рятувати життя: йдеться про національну ініціативу “Ділюсядорогою”, у межах якої Олена пропагує безпечне та відповідальне кермування, аби люди, які обирають альтернативні види транспорту (велосипед, скутер, моноколесо) були захищеними та не боялися за свої життя.

 

 

Система Orphus Поделиться на fb