Ви тут:
PROвсе Суспільство 

У США побудували аеротаксі у вигляді літальної тарілки

У США побудували аеротаксі у вигляді літальної тарілки

Американський стартап Zeva Aero побудував одномісне аеротаксі Zero у вигляді літальної тарілки. Польоти на ньому розпочнуться впродовж трьох-шести місяців.

Про це повідомляє bit.ua, посилаючись на New Atlas.

Зовні аеротаксі Zero має вигляд літальної тарілки з вуглецевого волокна. Воно має чотири електричні гвинти – по два з кожного боку. А всередині – порожнину розмірами як людина.

Підійматися в повітря й приземлятися транспортний засіб буде вертикально. Розробники вважають, що це зробить його універсальним із погляду злітно-посадкових умов. Через 20 секунд після зльоту аеротаксі приймає горизонтальне положення, і людина, лежачи на животі, може дивитися на місто через імітований ілюмінатор.

Наразі повномасштабний прототип Zero теж готовий, і зараз його тестують польотами зі страховими тросами. Через кілька тижнів розробники почнуть тестувати аеротаксі в режимі дистанційного контролю, а впродовж трьох-шести місяців перейдуть до пілотованих польотів. Розробка може мати застосування не тільки у сфері аеротаксі, але й для військових або рятувальних операцій.

Фото bit.ua

Система Orphus