Ви тут:
Анонс Полтавщина Суспільство 

У Шишацькій громаді оголосили конкурс дитячих малюнків до Дня Святого Миколая

У Шишацькій громаді оголосили конкурс дитячих малюнків до Дня Святого Миколая

Центр надання соціальних послуг у Шишацькій громаді запрошує дітей взяти участь у конкурсі дитячих малюнків до Дня Святого Миколая.

На переможців очікують цікаві та корисні призи. Конкурс дитячих малюнків стартує 19 листопада і триватиме до 16 грудня, повідомили на фейсбук-сторінці

Умови:

1) У конкурсі можуть брати участь діти з сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах та перебувають на обслуговуванні у Центрі надання соціальних послуг та особливі діти. Потрібно намалювати малюнок на тему: “Намалюй свою мрію”. Роботи, які подаються, мають бути виконаними власноруч (олівцями, фломастерами, фарбами) на аркуші формату А4.

2) Малюнок слід підписати (назва малюнка, ім’я та прізвище дитини) та подати контактний номер телефону, за яким можна буде зв’язатися з батьками дитини після підбиття результатів конкурсу. Обов’язково вказати вік дитини!

Роботи потрібно надіслати до 16 грудня на електронну адресу natali0652@ukr.net поміткою в темі “Лист Святому Миколаю”, можна принести їх особисто за адресою: смт Шишаки, вул.Солодовнікова,29 або залишити у своєму старостинському окрузі.

Переможців конкурсу оголосять 17 грудня, тоді ж вони отримають призи – відповідно до віку.

Всі надіслані малюнки опублікують в соціальній мережі Facebook.

Система Orphus