Ви тут:
Анонс Оголошення Полтавщина Суспільство 

У Решетилівській громаді оголосили конкурс відео-листів до Святого Миколая

У Решетилівській громаді оголосили конкурс відео-листів до Святого Миколая

У Решетилівській громаді організували конкурс відео-листів до Святого Миколая. До нього запрошують долучитися дітей віком до 14 років.

Про це повідомили на сторінці відділу культури, молоді, спорту та туризму Решетилівської міської ради у фейсбуці.

Конкурсанти змагатимуться у двох вікових категоріях: до 9 років, 10 -14 років. Для участі потрібно записати відео (не довше 1-1.30 хвилин) з виконанням пісні, колядки або поезії про Святого, Миколая, Новий Рік, Різдво.

“Це можуть бути відомі колядки і пісні, вірші, авторські композиції тощо (перед виконанням буде доречно привітати жителів Решетилівської громади зі Святом Миколая та прийдешніми Новим Роком і Різдвом Христовим)”, – йдеться у повідомленні.

Відео приймаються з 25 листопада до 10 грудня. Їх потрібно надіслати на електронну пошту lpidgirna@ukr.net або принести за адресою м. Решетилівка, вул. Покровська, 14 ( ГО “Патріоти Решетилівщини”), вказавши інформацію про виконавця (прізвище та ім’я, вік, клас, навчальний заклад, номер телефону).

Конкурсні відео-роботи будуть розміщенні на сторінці “Патріоти Решетилівщини” у фейсбуці 13 грудня. Проголосувати за них можна буде лайками з 13 грудня по 16 грудня. Результати конкурсу оголосять 17 грудня. Переможці отримають подарунки, а всі учасники – заохочувальні сувеніри.

Фото: ілюстративне

Система Orphus