Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Пирятинській громаді дистанційне навчання у школах продовжили до 21 листопада

У Пирятинській громаді дистанційне навчання у школах продовжили до 21 листопада

Продовжити дистанційне навчання школярів 1-11 класів усіх закладів освіти до 21 листопада, посилити карантинні вимоги до пасажироперевезень в громаді, створити рейдові групи для перевірки суб’єктів господарювання на предмет дотримання карантинних обмежень – основні підсумки засідання комісії з ТЕБ і НС, що відбулося 11 листопада.

Про це повідомили на фейсбук-сторінці Пирятинської громади.

“Ситуація із поширенням захворювання на коронавірус у громаді продовжує бути стабільно складною. На сьогодні на стаціонарному лікуванні у Пирятинській лікарні перебуває 54 хворих з підтвердженим діагнозом коронавірус, заповненість ліжкомісць, передбачених для лікування ковід-хворих, становить 90% (всього відділення лікувального закладу розраховані на одночасне перебування 60 таких осіб). Протягом останніх двох днів зафіксовано 75 нових випадків захворювання на коронавірус, за два останні тижні – 292 нових випадки. Приріст захворюваності складає 73,98%. Продовжує хворіти 442 особи. За даними педіатрів, що здійснюють свою практику у Пирятині, з проявами респіраторних хвороб наразі 171 дитина (це діти, які зверталися за допомогою до лікарів)”, – зазначила заступник міського голови Тамара Коваленко.

Вона додала, що міська рада отримала листа від РНБО щодо введення додаткових протиепідемічних заходів та обмежень на території громади та рішення регіональної комісії з питань ТЕБ і НС Полтавської області щодо посилення вимог до пасажироперевезень.

“Громадським транспортом мають право користуватися пасажири за наявності довідок про щеплення, сертифікатів про вакцинацію, ПЛР-тестів”, – йдеться у повідомленні.

Також у громаді створили рейдові групи з перевірки суб’єктів господарювання на предмет дотримання карантинних вимог на території громади. Комісія рекомендувала посилити вимоги до проведення спортивних змагань, які можуть відбуватися виключно на свіжому повітрі.

Фото: ілюстративне

Система Orphus