Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство 

У прокат вийшла українська стрічка “Чому я живий”: де подивитись у Полтаві

У прокат вийшла українська стрічка “Чому я живий”: де подивитись у Полтаві

4 листопада в національний прокат вийшов новий фільм класика українського кінематографа Віллена Новака “Чому я живий”. Стрічку створено Одеською кіностудією за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Картину зняли за автобіографічним оповіданням письменника та драматурга Євгена Митька “Тепер я турок, не козак…”. Наприкінці 90-х він написав сценарій фільму та висловив бажання, щоб режисером картини виступив тільки Віллен Новак. Понад 20 років сценарій чекав на реалізацію, повідомляють у Держкіно.

Епічна сага “Чому я живий” заснована на реальних подіях, що сталися в середині XX століття. Юні Фрося та її коханий Льончик мріють одружитися, але батько дівчини категорично проти євреїв в сім’ї. Життя закоханих безповоротно змінюється, коли їхні рідні та мільйони інших людей стають жертвами війни. Героям доведеться пережити окупацію і фашистський терор, щоб зберегти любов та людяність у найтемніші часи.

У ролях: Роланд Мішко, Анастасія Марків, Віктор Жданов, Ірина Мельник, Ольга Радчук, Олексій Горбунов, Георгій Делієв, Максим Горай та інші.

Оператор-постановник фільму – Данил Дєдков, художник-постановник – Віктор Фомін, композитор – Володимир Гронський

У Полтаві фільм “Чому я живий” можна переглянути у кінотеатрі Multiplex (ТРЦ “Екватор”, вул. Ковпака, 26). Щодня там організовують один сеанс – о 16:40. Вартість квитків – 90 і 190 грн.

У кінотеатрі Wizoria Колос теж можна переглянути стрічку “Чому я живий”. Кожного дня доступний сеанс о 19:00, вартість одного квитка 100 грн.

 

Система Orphus