Ви тут:
Освіта Полтавщина Суспільство 

У Полтавській політехніці відкрили п’ять нових навчальних центрів і тренувальну базу для кіберспортсменів

У Полтавській політехніці відкрили п’ять нових навчальних центрів і тренувальну базу для кіберспортсменів

У Національному університеті “Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка” відкрили інноваційні лабораторії для навчальної та проєктної діяльності студентів. Окрім цього в університеті оновили 17 лекційних аудиторій у трьох навчальних корпусах. 

Про це повідомили в Полтавській політехніці.

У нових навчальних центрах Полтавської політехніки встановили майже 100 сучасних комп’ютерів від всесвітньо відомих брендів.

Навчальний центр “HP” оснащений 24 моноблоками від відомої компанії Hewlett Packard.

Ще один навчальний центр оснастили 24 моноблоками від всесвітньо відомого бренду, заснованого Китайською академією наук – “LENOVO”.

Навчальний центр “ASUS” оснащений 24 комп’ютерами з програмним забезпеченням від міжнародної компанії-виробника найкращих у світі материнських плат, ПК, моніторів, відеокарт та маршрутизаторів.

Навчальний центр “DELL” обладнаний технікою від американської компанії, яку обрали Нацбанк, Укрзалізниця і ЦВК для створення своєї цифрової інфраструктури.

Команда Полтавської політехніки з кіберспорту зможе тренуватися в оновленій інноваційній лабораторії на базі Навчально-наукового інституту інформаційних технологій та робототехніки. Модернізована лабораторія складається з 12 робочих місць, оснащених сучасними геймерськими комп’ютерами, кріслами та високошвидкісним Інтернетом.

Скористатися послугами навчальних комп’ютерних центрів викладачам і студентам можна буде також у позанавчальний час. 

Фото Полтавська політехніка

Система Orphus