Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтавській філармонії звучала “Музика на всі часи”

У Полтавській філармонії звучала “Музика на всі часи”

22 листопада філармонійна глядацька зала зібрала поціновувачів звучання баяну.

Творчу програму представили віртуози: соліст Харківської обласної філармонії, лауреат міжнародних конкурсів Дмитро Жаріков та заслужений артист України, соліст заслуженого академічного ансамблю пісні і танцю Збройних сил України, соліст Національної філармонії України, лауреат міжнародних конкурсів Іван Чурілов.

“Сьогодні на загал публіки був представлений інструмент баян, який відрізняється від загальноприйнятого уявлення про нього в нашому суспільстві. Це баян сучасний, на якому виконують твори від епохи Баха, Моцарта до сучасних технічно досконалих творів зі складною гармонізацією. Звісно дуже приємно, що музиканти високого ґатунку Іван Чурилов та Дмитро Жаріков змогли сьогодні представити своє вміння та творчість на загал глядачів”, – поділився враженнями директор Полтавської обласної філармонії Олег Тищик.

А вдячні глядачі просто насолоджувалися, як філігранними сольними виступами, так і досконалим дуетним виступом музикантів. Звучали твори класиків, таких, як Бах і Моцарт, але також динамічні, емоційні твори сучасних композиторів. Тим і цікавий баян, що в руках майстра, він то вражає і приголомшує потужним майже органним звучанням, то промовляє найтонші нюанси мелодій.

Читайте також: Полтавський симфонічний оркестр запрошує на вечір камерної музики

Полтавська публіка надзвичайно вдячна – і щедро аплодувала за натхнення і високу майстерність. І вже найближчими днями філармонія готує для відвідувачів нову широку творчу палітру чудових концертів, слідкуйте за анонсами. 

Марія Бойко

Система Orphus