Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтавській філармонії відбувся концерт Тетяни Садохіної

У Полтавській філармонії відбувся концерт Тетяни Садохіної

23 листопада глядачі мали нагоду завітати до ошатної відновленої зали Полтавської обласної філармонії на концерт композиторки, Заслуженої артистки України, солістки поп-фолк гурту «Ревізор» Тетяни Садохіної.

Програма «Співаю для вас» – по суті мистецька сповідь у кожній пісні, бо багато з них авторські, а решта – ексклюзивно написані друзями для репертуару співачки.

Автор сценарію та режисер-постановник Світлана Кравченко так вибудувала пісенну розповідь, що присутні палко співпереживали, співали й аплодували артистам, дякуючи за щедрість таланту. Потужно й глибоко зазвучали мелодії в супроводі камерного оркестру імені Дмитра Ахшарумова (художній керівник – Лідія Шкаровська) і колоритно й динамічно сприймались пісні в аранжуванні керівника гурту «Ревізор» Володимира Шевчука.

Ведуча заходу Катерина Юрченко для представлення кожного твору знайшла особливі теплі слова, як про кожну пісню, так і представляючи артистів, що цього вечора сяяли натхненням на сцені – Народну артистку України Наталію Хоменко, лауреатів всеукраїнських і міжнародних конкурсів Марину Ткаченко, Ігоря Годину, Наталію Ющенко. Видовищності дійству додали чарівні виступи балетної групи ансамблю «Полтава» (балетмейстер-постановник – Сергій Губа) і шоу-балету «Флеш» (керівник – Світлана Кутєпова).

“Хочеться подякувати глядачам, які так тепло приймали кожен виступ! Колегам-артистам, які подарували на сцені стільки натхнення й майстерності! І особливі слова вдячності тим, кого глядач зазвичай не бачить – технічним і адміністративним службам, без праці яких концерт не вдасться – це звукорежисери Олександр Путря і Сергій Лопатін, художник по світлу Юрій Дзябенко, головний адміністратор Альона Василенко! І від всіх нас вдячність директору – Олегу Тищику!” – підсумувала Тетяна Садохіна.

Марія Бойко

Фото: Ігор Лотиш

[metaslider id=837526]
Система Orphus