Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві визначили переможців обласного конкурсу мініатюр

У Полтаві визначили переможців обласного конкурсу мініатюр

Конкурс мініатюр серед педагогів декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва закладів позашкільної освіти на Полтавищі проводять щорічно.

Цьогоріч на конкурс подали 108 робіт у 10 номінаціях. Педагоги з усієї області розкривали тему конкурсного завдання “Обереги – сакральні символи через плин віків”, повідомили у Полтавському ОЦЕВУМі.

За підсумками роботи журі Департаменту освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації І місце посіли:

– Бакляк Оксана Євгенівна – керівниця гуртка виготовлення сувенірів “Творча майстерня” Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Бісероплетіння” та “Вироби з текстилю та шкіри”);

– Горєлова Ганна Василівна – керівниця гуртка “Колорит” Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради (номінація “Декоративний розпис”);

– Козлова Олександра Валеріївна – керівниця гуртка прикладної графіки “Малювака” Решетилівської філії Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (номінація “Образотворче мистецтво”);

– Король Дмитро Васильович – керівник гуртка “Декоративно-ужиткове мистецтво” Кременчуцького міського центру позашкільної освіти (номінація “Паперопластика”);

– Мар’яненко Ірина Миколаївна – керівниця гуртка “Креативний дизайн” Центру естетичного виховання Миргородської міської ради (номінація “В’язання”);

– Порощай Тетяна Вікторівна – керівниця зразкового художнього колективу гуртка кераміки “Обереги” Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (номінація “Ліплення”);

– Трохимчук Оксана Олександрівна – керівниця гуртка “Світ природи” Новосанжарського будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Вироби з природного матеріалу”);

– Хмарська Ольга Миколаївна – керівниця гуртка “Декоративні квіти” Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради (номінація “Вишивка”);

– Чех Іван Федорович – керівник гуртка різьблення по дереву “Умілець” Хорольського центру дитячої та юнацької творчості (номінація “Деревообробка”).

За ІІ місце у конкурсі грамоти отримають:

– Адамчук Анастасія Олександрівна – керівниця гуртка “Паперові фантазії” Сенчанського будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Паперопластика”);

– Ангелова Валентина Володимирівна – керівниця гуртка декоративно-ужиткового мистецтва “ART’A” Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Паперопластика”);

– Березовець Віра Вікторівна – керівниця гуртка “М’яка іграшка” Центру естетичного виховання Миргородської міської ради (номінація “В’язання”);

– Василенко Анна Володимирівна – керівниця гуртка “Фантазія” Козельщинського Будинку дитячої та юнацької творчості  (номінація “Вироби з текстилю та шкіри”);

– Воронянська Ольга Миколаївна – керівниця гуртка “Бісероплетіння” Диканьського будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Бісероплетіння”);

– Горпинченко Віта Миколаївна – керівниця гуртка “Виготовлення сувенірів” Кременчуцького міського центру позашкільної освіти (номінація “Вишивка”);

– Греджук Лілія Ярославівна – керівниця гуртка “Різнобарв ҆я” Об ҆єднання дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання Кременчуцької міської ради (номінація “Образотворче мистецтво”);

– Колодяжна Світлана Григорівна – керівниця  творчої майстерні народного декоративно-ужиткового мистецтва “Барвінок” Карлівського міського центру позашкільної освіти (номінація “Декоративний розпис”);

– Костенко Майя Антонівна – керівниця гуртка “Трансформери” Кременчуцького міського Центру позашкільної освіти “Лідер” (номінація “Деревообробка”);

– Кулакова Марина Миколаївна – керівниця Майстерні по виготовленню м ҆якої іграшки Кременчуцького міського Будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Вишивка”);

– Лебединська Анастасія Леонідівна – керівниця гуртка “Пластиліновий живопис” Решетилівської філії Полтавського обласного центру естетичного виховання учнівської молоді (номінація “Ліплення”);

– Лисиця Катерина Василівна – керівниця гуртка “Дивосвіт” Шишацького будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Вироби з природного матеріалу”);

– Мірошниченко Анна Олегівна – керівниця гуртка “Кольорові промінчики” Кременчуцького міського Будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Декоративний розпис”);

– Перова Вікторія Миколаївна – керівниця Центру дитячої творчості Полтавського міського центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання (номінація “Декоративний розпис”);

– Плакса Оксана Михайлівна – керівниця Центру дитячої творчості Полтавського міського центру дитячо-юнацьких клубів за місцем проживання (номінація “Вироби з текстилю та шкіри”);

– Чех Олена Федорівна – керівниця гуртка художньої вишивки “Рушничок” Хорольського центру дитячої та юнацької творчості (номінація “Вироби з текстилю та шкіри”).

ІІІ місце у конкурсі посіли:

– Анпілогова Олена Іванівна – керівниця гуртка образотворчого мистецтва “Веселкова палітра” Лохвицького міського центру дитячої та юнацької творчості (номінація “Образотворче мистецтво”);

– Бала Ірина Володимирівна – керівниця гуртка “Чарівна майстерня” Лубенського центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді (номінація “Вишивка”);

– Бездудна Наталія Вікторівна – керівниця гуртка “Декоративно-прикладне мистецтво” Гадяцького Будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Декоративний розпис”);

– Білоусова Інна Володимирівна – керівниця гуртка “Арт-дизайн” Полтавського міського центру позашкільної освіти (номінація “Декоративний розпис”);

– Близнюк Ірина Олексіївна – керівниця гуртка “Художнє ліплення” Кременчуцького міського Будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Ліплення”);

– Грома Олена Володимирівна – керівниця гуртка “Сувеніркомунальної установи Гадяцький Будинок дитячої та юнацької творчості Гадяцької міської ради” (номінація “Вироби з текстилю та шкіри”);

– Задорожна Тетяна Іванівна – керівниця гуртка “Етюд” Семенівського Будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Паперопластика”);

Задорожна Тетяна Іванівна – керівниця образотворчого гуртка “Етюд” Семенівського Будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Образотворче мистецтво”);

– Іванюк Людмила Михайлівна – керівниця гуртка “Народна творчість” Шишацького будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Вироби із природного матеріалу”);

– Іващенко Руслан Миколайович – керівник гуртка “Ліплення з пластиліну” Лубенського центру дитячої та юнацької творчості учнівської молоді (номінація “Ліплення”);

– Книжова Марина Олександрівна – керівниця гуртка іграшки “Берегиня” Хорольського центру дитячої та юнацької творчості (номінація “Вироби з текстилю та шкіри”);

– Лоєнко Надія Сергіївна – керівниця гуртка “Павутинка” Полтавського міського центру позашкільної освіти (номінація “В ҆язання”);

– Максакова Олена Володимирівна – керівниця гуртка “Квілінг” Зіньківського будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Паперопластика”);

– Полозун Єлизавета Вікторівна – керівниця гуртка “Оригінальні штуки” Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради (номінація “Вишивка”);

– Сідько Валентина Петрівна – керівниця гуртка “Бісерне сяйво” Центру дитячої та юнацької творчості Горішньоплавнівської міської ради (номінація “Бісероплетіння”);

– Сторожук Тамара Михайлівна – керівниця гуртка “Майстриня” Центру естетичного виховання Миргородської міської ради (номінація “Вироби з текстилю та шкіри”);

– Шимка Тетяна Вікторівна – керівниця гуртка “Художнє випилювання” Гадяцького Будинку дитячої та юнацької творчості (номінація “Деревообробка”).

Фото: ПОЦЕВУМ

Система Orphus