Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві відкрилась персональна фотовиставка Володимира Короткова

У Полтаві відкрилась персональна фотовиставка Володимира Короткова

9 листопада, у день, коли в Україні відзначають два свята – День української писемності та мови та Всеукраїнський День працівників культури та майстрів народного мистецтва, у Полтавському літературно-меморіальному музеї І. Котляревського відбулось відкриття виставки «Наші свята та будні» відомого у Полтаві фотомитця Володимира Короткова.

Музейники називають його «літописцем з фотоапаратом» за різнопланові культурні, краєзнавчі та мистецькі проєкти широко відомі у нашому місті.

На світлинах майстра – насичене життя музею, де відбуваються зустрічі з цікавими людьми, музичні вечори, виставки та фестивалі, дитячі квести та флешмоби, кулінарні фестивалі, пошанування захисників України та імен славетних полтавців. Кожне фото Володимира Короткова – це художньо-документальна хроніка культурного життя Полтави та рядок у життєписі музею.

Виставка діятиме протягом місяця – до середини грудня.

Довідково: Автор виставки народився 1952 року у м. Харкові. За освітою – інженер-механік. Понад 35 років працював інженером-конструктором Полтавського турбомеханічного заводу. Довгий час був фахівцем у відділі інноваційних технологій методичного кабінету управління освіти виконавчого комітету Полтавської міської ради. Захоплення фотографією почалось ще зі школи. Фоторепортажі майстра отримали високе визнання на Міжнародному конкурсі профспілок. Володимир Коротков – автор багатьох загальноміських виставок. Роботи майстра зберігаються в музейних колекціях та приватних збірках.

Марія Бойко

Фото: Артем Мороз

Система Orphus