Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Полтаві пройшов відбірковий тур фестивалю “Діти України”

У Полтаві пройшов відбірковий тур фестивалю “Діти України”

20 листопада в Полтавському центрі культури і дозвілля відбувся І відбірковий тур Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва “Діти України”.

Далі організаційна команда має намір провести регіональні відбори в Запоріжжі, Харкові й Києві, а фінал переможців відбудеться в навесні 2022 року в приміщенні Харківської державної філармонії.

Організатори (Асоціація естрадних діячів України, Всеукраїнське об’єднання хореографів, Оргкомітет міжнародних фестивалів мистецтв “ElenaFestival”) ставлять собі за мету підтримка, розвиток та популяризація хореографічного мистецтва в Україні.

Участь у відборі взяли 11 колективів, а право стати в ряду кращих з кращих вибороли три чудові полтавські хореографічні родини – Народний художній колектив школа сучасної хореографії “Тотус” (керівник – Олена Швачко), Зразковий хореографічний колектив “Пірует” (керівники – Тамара і Марія Олевські), Зразковий ансамбль танцю “Гарний настрій” (керівник Оксана Євстигнеєва), зразковий хореографічний колектив “Зоряна” (керівник – Дмитро Денисенко) і “Feyeriya dance studio” (керівник – Анна Грущенко).

“Деякі вихованці з “Піруету”, “Гарного настрою” й “Тотусу” запрошені на навчання до вишів з хореографічним напрямком. Педагоги вже спілкувалися з керівниками колективів”, – розповіла організатор фестивалю Олена Волкова.

Марія Бойко

Фото – з ФБ і інстаграм сторінок танцювальних колективів

Система Orphus