Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві презентували монографію про сучасне лідерство

У Полтаві презентували монографію про сучасне лідерство

Презентація монографії “Дидактика лідерства: сучасні погляди на формування лідерської компетентності здобувачів вищої освіти” символічно відбулася на День науки в Полтавському університеті економіки і торгівлі.

Змішаний формат зустрічі дозволяв присутнім ставити запитання авторам, а онлайн за подією спостерігала чимала зацікавлена спільнота.

Авторський колектив: Доктор педагогічних наук, ректор ПУЕТ Олексій Нестуля, Доктор педагогічних наук, директор Навчально-наукового інституту лідерства Світлана Нестуля, Доктор педагогічних наук Наталія Кононец.

Книга буде цікава, як студентам за фахом менеджменту, так і тим, хто ставить собі за мету розвиток і професійне зростання.

“Сучасні, презентовані нами концепції лідерства, беруть свій початок з кризи успішності 90-х років ХХ століття, коли криза висвітлила нагальність нових ідей. Надуспішні світові корпорації, переоцінивши наявні ресурси, призвели до трагедій мільйонів банкрутств. Тоді й стало зрозуміло, що зовнішня успішність не тотожна відповідальності. Справжній лідер – явище набагато глибше. Ми вдячні рецензентам нашої монографії зо науковий аналіз напрацювань, і також всім, хто роками допомагав нам напрацьовувати практичний досвід”, – звернувся до присутніх Олексій Нестуля.

Повну версію презентації можна переглянути за посиланням.

 

Марія Бойко

Фото – ПУЕТ

Система Orphus