Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві перекриють тротуар для пішоходів на місці скандального будівництва

У Полтаві перекриють тротуар для пішоходів на місці скандального будівництва

На засіданні виконкому Полтавської міської ради 18 листопада, який розпочався близько 12-ї години, прийняли рішення про тимчасове обмеження руху пішоходів по тротуару на вулиці Героїв АТО, 79-81.

Це дозволить розпочати будівництво нової багатоповерхівки.

Нагадаємо, зранку 18 листопада під стінами Полтавської міської ради люди мітингували проти новобудови на вулиці Героїв АТО, 81.

“На даний час відкрите кримінальне провадження і ділянка в арешті. Позиція мешканців однозначна — проти незаконної забудови. Тому при прийнятті рішення варто прислухатись і до жителів міста. І вважаю, поки відповідні органи не нададуть остаточну відповідь по даній ділянці не можна приймати будь-які рішення”, – зазначив член виконкому Дмитро Бурмака.

Читайте також: Будівництво на Героїв АТО у Полтаві: прокуратура відкрила кримінальне провадження

“Заборона на земельну ділянку, яка не набула законної сили, не відноситься до нашого рішення“, – зазначив міський голова Полтави Олександр Мамай.

Разом з цим на виконкомі прийняли рішення про тимчасове обмеження руху пішоходів по тротуару на вулиці Небесної Сотні, 17 під час будівельних робіт з реконструкції прилеглої території Полтавської обласної бібліотеки: зі сторони вулиці Стрітенської до пішохідної доріжки, зі сторони вулиці Конституції до зеленої зони та зі сторони фасаду на вулиці Небесної Сотні до зеленої зони.

 

 

 

ФОТО: ілюстративне

Система Orphus