Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Полтаві обговорили пропозиції по капітальному ремонту проспектів Миру та Вавілова

У Полтаві обговорили пропозиції по капітальному ремонту проспектів Миру та Вавілова

16 листопада у Полтаві відбувся воркшоп з обговоренням ідей та пропозицій по капітальному ремонту проспектів Миру та Вавілова.

Як повідомили у Полтавській міській раді, участь в обговоренні взяли заступник міського голови з питань експлуатації та розвитку міського господарства Євген Ричка, депутати міської ради, КО “Інститут розвитку міста”.

Присутні об’єдналися у робочі групи, обговорювали проблемні ділянки проспектів та надали свої пропозиції як мешканців Подільського району щодо необхідного освітлення, влаштування пішохідної зони, велодоріжки, смуги руху громадського транспорту, місць розміщення контейнерів для ТПВ та роздільного збору сміття тощо.

Захід у подібному форматі пройшов уперше. Представники Управління житлово-комунального господарства запевняють, що комунікація з полтавцями щодо реконструкції проспектів Миру та Вавілова, є дуже важливою і всі напрацювання воркшопу передадуть компанії-проєктувальнику для врахування побажань місцевих жителів. Капітальний ремонт проспектів розпочнеться навесні 2022 року.

Фото: Полтавська міська рада

Перейти до вмісту