Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Нових Санжарах чоловік сплатив 110 тисяч гривень аліментів, щоб подорожувати світом

У Нових Санжарах чоловік сплатив 110 тисяч гривень аліментів, щоб подорожувати світом

Відсутність CОVID-сертифікату про вакцинацію чи ПЛР-тесту – не єдина причина, через яку можна отримати відмову у перетині кордону. Заборгованість по аліментах – топ-підстава, котра не дозволить батькам-неплатникам безтурботно мандрувати.

Так і на Полтавщині чоловіку, який заборгував двійнятам 110 тисяч гривень, відмовили у праві виїзду за межі України, повідомили у Північно-Східному міжрегіональному управлінні Міністерства юстиції.

Через небажання громадянина добровільно сплачувати дітям аліментні кошти, державні виконавці Новосанжарського відділу ДВС Північно-Східного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Суми) застосували відносно неплатника примусові заходи. Зокрема, його обмежили у праві користування зброєю, полювання, керування транспортними засобами, а також у праві виїзду за кордон.

Чоловік, який регулярно виїжджав за межі країни у справах, аби без перепон й надалі подорожувати, сплатив 110 тисяч гривень аліментів. Варто зазначити, що зазначена сума увібрала в себе не тільки суму заборгованості – майже 92 тисячі гривень, а й штраф за тривалу несплату дитячих коштів, розмір якого склав 18 тисяч гривень.

До речі, з початку 2021 року державні виконавці забезпечили стягнення аліментів на користь дітей Новосанжарської, Драбинівської та Нехворощанської громаду розмірі 6,7 мільйона гривень.

Система Orphus