Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргородському ліцеї облаштували станцію доочистки та знезараження питної води

У Миргородському ліцеї облаштували станцію доочистки та знезараження питної води

Станцію доочищення та знезараження води встановили у Миргородському ліцеї №1 ім. Панаса Мирного в приміщенні харчоблоку. 

Станція десятиступеневої доочистки та знезараження питної води забезпечує якість очищеної питної води згідно з чинними вимогами державних санітарних правил, повідомили в Миргородській міській раді.

Відтепер учні ліцею п’ють очищену воду та харчуються стравами, які приготували також на очищеній воді, відповідно до європейських стандартів.

“Система видаляє з води солі важких металів, очищує від органічних та хлорорганічних домішок, коригує рівень у воді pH та готує до подальшого використання воду, яка відповідає європейським стандартам якості,” – розповів директор ТОВ ІВІК Formula vody “Перша питна” Олег Бакуновський.

Питний фонтанчик встановлений у їдальні. Він облаштований сенсорним датчиком, до якого піднісши руку подається рідина. Відтак, учням не треба носити у важких рюкзаках пляшечки з водою, а за необхідності можна набрати воду з питного фонтана.

Термін експлуатації обладнання, яке готує воду для потреб харчоблоку та питних потреб користувачів становить 10-12 років, а загальна вартість благодійного подарунку навчальному закладу сягає близько 300 тисяч гривень.

Фото Миргородська міська рада

Система Orphus