Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргородській громаді планують встановити більше тисячі контейнерів для сміття

У Миргородській громаді планують встановити більше тисячі контейнерів для сміття

У Миргородській громаді впроваджують екологічні ініціативи. Один з проєктів передбачає закупівлю сміттєвих контейнерів для мешканців сіл, а інший – придбання сортувальної лінії для розподілу побутового сміття для КП “Спецкомунтранс” та контейнерів для роздільного збору відходів для закладів освіти.

Про це повідомили у Миргородській міській раді.

За першим проєктом передбачено закупівлю близько 1300 контейнерів об’ємом 240 літрів для приватних сільських домогосподарств. Їх розподілять по населених пунктах колишніх сільських рад, які брали участь у даному проєкті. Комісія вирішила не ділити частинами ці контейнери на всі села, а забезпечити 100% декілька сіл.

За проєктом “Придбання мобільного сортувального комплексу”  коштом заощаджень вирішили придбати додаткове обладнання для сміттєзвалища поблизу Біликів: транспортер для сортувальної лінії і два контейнери, які встановлять для відбору органіки і для хвостових відходів, які будуть утилізуватися на сміттєзвалищі.

Обидва проєкти — переможці обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад Полтавської області з передбаченим співфінансування 50/50 із міського та обласного бюджетів.

Фото: Миргородська міська рада

Система Orphus