Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Миргороді реконструюють дві історичні будівлі під школу мистецтв та Центр естетичного виховання

У Миргороді реконструюють дві історичні будівлі під школу мистецтв та Центр естетичного виховання

Триває реконструкція старої будівлі школи № 1 під школу мистецтв та Центру естетичного виховання.

Проєкти реалізують у межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Про це розповіли у Полтавській ОДА.

З ходом реконструкції ознайомилися голова Полтавської облдержадміністрації Олег Синєгубов та його перший заступник Дмитро Лунін.


Центр естетичного виховання – будівля 1900 року, яка функціонувала й до цього, але потребувала реконструкції.

“Завдяки проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» вдасться зберегти історичну будівлю та наповнити її змістом. Після реконструкції близько 800 дітей міста зможуть відвідувати в центрі до 20 гуртків”, – сказав Олег Синєгубов.

Тут уже замінили вікна, двері та покрівлю, обшили гіпсокартоном стіни. Нині тривають роботи з благоустрою території. По плану вони мають бути завершені до зими. Також робітники виконують внутрішньо-оздоблювальні роботи.

Інший об’єкт – приміщення старої школи, загальною площею понад 2000 квадратних метрів, 1910 року будівництва. Тут буде школа мистецтв, де діти різного віку зможуть розвивати свої здібності. Наразі всі зовнішні роботи завершили. Облаштували мережі водопостачання та каналізації, вентиляцію. Тривають внутрішні роботи.

Реконструкція цих об’єктів ведеться на умовах співфінансування: за кошти Європейського інвестиційного банку за Надзвичайною кредитною програмою для відновлення України та з місцевого бюджету.
Загалом у Миргороді шість проєктів реалізують у межах Програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Система Orphus