Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У музеї Івана Котляревського відкрилась виставка графіки

У музеї Івана Котляревського відкрилась виставка графіки

23 листопада у Полтавському літературно-меморіальному музеї І. Котляревського відкрилась персональна виставка графічних робіт художниці Ольги Синьоокої.

До когорти полтавських митців долучається нове, цікаве ім’я та оригінальна художня стилістика мистецьких рішень Ольги Синьоокої. Вона – полтавка. Навчалась у Полтавській дитячій художній школі у класі художника Григорія Волкова. Історію мистецтв опановувала під керівництвом К. Г. Скалацького. Фахову підготовку отримала на архітектурному факультеті Полтавського технічного університету імені Ю. Кондратюка. Згодом працювала у проєктній групі при Управлінні міського архітектора.

Виставкова експозиція презентує 22 графічних роботи. Переважна їх більшість знайомить із історичними спорудами Полтави та пам’ятками культури. Роботи сповнені любові до рідного міста. Вона дивиться на нього очима архітектора – милуючись і вболіваючи за стан історичних архітектурних будівель, що склали неповторне обличчя нашого міста. У роботах Ольги Синьоокої поєднались бездоганне архітектурне рішення, увага до найдрібніших деталей та форм, вишуканість та коректність художнього осмислення.

Художниця працює у різних техніках – акриловий, акварельний, олійний живопис та графіка, а її роботи були представлені на міжнародних бієнале та загальноміських  художніх та персональних виставках.

Експозиція діятиме до 17 грудня – і нею варто встигнути насолодитися.

Марія Бойко

Фото: Ігор Лотиш, Артем Мороз

Система Orphus