Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Лубнах оголосили конкурс на щорічну премію імені Володимира Малика

У Лубнах оголосили конкурс на щорічну премію імені Володимира Малика

Оголосили конкурс на премію ім. В. Малинка, яку щорічно присуджують за кращі творчі здобутки, присвячені темі історії України та рідного краю.

Про це повідомили у Лубенській міській раді.

До конкурсу запрошують письменників, літераторів, науковців, працівників освіти, культури, журналістики, митців, ділових людей, громадських і державних діячів. Премія присуджується за роботи і досягнення, що опубліковані та оприлюдненні протягом останніх п’яти років.

Визначення лауреатів проводиться за наступними номінаціями: література та публіцистика; краєзнавство та народна творчість; мистецтво та монументальна скульптура.

Для участі в конкурсі претендентам необхідно подати лист – клопотання організації, що їх висуває, із зазначенням прізвища, імені та по батькові автора (авторів), назви чи змісту роботи,часу її створення чи здійснення, місця публікації чи оприлюднення, фотокопії.

Пропозиції на здобуття премії ім. В. Малика необхідно надіслати до 20 січня 2022 року за адресою: м.Лубни вул. Ярослава Мудрого, 33, загальний відділ виконкому Лубенської міської ради.

Рішення журі про присудження премії буде оприлюднено в засобах масової інформації до дня народження В. Малика – 21 лютого.

Система Orphus