Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У громадському транспорті Полтави перевірили дотримання карантинних вимог

У громадському транспорті Полтави перевірили дотримання карантинних вимог

У Полтаві перевірили дотримання протиепідемічних вимог у 84 транспортних засобах. Обласна робоча група працювала на зупинці громадського транспорту “Богдана Хмельницького”.

Про це повідомили в Управлінні інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської ОДА.

Обласна робоча група перевірила дотримання автомобільними перевізниками рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (СOVID-19):

– наявність в салоні транспортного засобу інформаційних матеріалів про необхідність використання засобів індивідуального захисту для користування автомобільним транспортом;

– наявність у транспортному засобі інформаційних матеріалів для пасажирів про заходи профілактики коронавірусної хвороби (СOVID-19).

– наявність у водія респіратора або захисної маски;

– кількість пасажирів не більше, ніж кількість місць для сидіння, що передбачена технічною характеристикою транспортного засобу, визначена в реєстраційних документах на цей транспортний засіб;

Крім того, перевірили дотримання договірних умов, зокрема наявності необхідних документів на обслуговування маршрутів; наявності в належному стані аптечок та вогнегасників в транспортних засобах.

“За результатами перевірки було складено відповідні акти за недотримання карантинних умов”, – йдеться у повідомленні.

Фото: Управління інфраструктури та цифрової трансформації Полтавської ОДА

Система Orphus