Ви тут:
Екологія Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У громадах Полтавщини можуть з’явитися інспектори з охорони довкілля

У громадах Полтавщини можуть з’явитися інспектори з охорони довкілля

У громадах Полтавської області можуть з’явитися інспектори з охорони довкілля.

Про взаємодію у процесі залучення та підготовки нових громадських інспекторів з охорони довкілля говорили під час робочої зустрічі голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький та керівник штабу громадських інспекторів з охорони довкілля при ДЕІ у Полтавській області Олег Перепелиця, повідомили на фейсбук-сторінці Громадського Екологічного Нагляду.

Під час робочої зустрічі обговорили екологічні проблеми регіону та підписання меморандуму, а також співпрацю у напрямку формування розгалуженої мережі громадських інспекторів.

“Вирішення екологічних питань на місцях фактично провалено. Налагодження дієвої системи екологічного захисту області потребує повної співпраці органів влади та громадськості”, – зазначив Олександр Біленький.

Читайте також: У 75% громад Полтавщини вже оновили інформацію про водні об’єкти, – Євген Греков

Голова Полтавської обласної ради наголосив, що майбутнє Полтавщини, як серця України, у чистому довкіллі, адже від цього залежить здоров’я наступних поколінь. 

“Саме тому необхідно об’єднати зусилля влади та громадськості щодо збереження та відновлення природних ресурсів, охорони довкілля рідного краю”, – додав він.

Фото: Громадський Екологічний Нагляд

Система Orphus