Ви тут:
Культура Полтавщина Суспільство 

У Горішніх Плавнях поповнили фонди Краєзнавчого музею

У Горішніх Плавнях поповнили фонди Краєзнавчого музею

11 листопада фонди Краєзнавчого музею міста Горішні Плавні поповнились новими цікавими експонатами, що присвячені Міжнародному фольклорному фестивалю “Калинове літо на Дніпрі” та діяльності міського відділу культури, спорту і туризму.

Директорка Марина Безсмольна з колегами дякують начальнику відділу Ірині Зеленській за гарні та колоритні подарунки, які яскраво доповнять експозицію “Культура” у залі сучасної історії музею.

Фестиваль “Калинове літо на Дніпрі” проводився у місті Горішні Плавні з 2000 року під егідою Міжнародної Ради Організацій Фестивалів Фольклору і Традиційних Мистецтв (CIOFF) при ЮНЕСКО.

Також для вивчення і дослідження історії краю Краєзнавчий музей міста Горішні Плавні запрошує до співпраці жителів міста Горішні Плавні та мешканців Золотнища, Низів, Піддубного, сіл Дмитрівки, Потоки, Єристівки, Пришиба, Кобелячка, Салівки, Келеберди, Мотриного, Григоро-Бригадирівка, Солошиного та ін. Якщо у вас є фотографії, документи, рукописи, спогади про свій рід, визначних особистостей, цікаві історичні події місцевості у якій ви проживаєте, просимо вас надати цю інформацію у зручному для вас форматі.

Цифрові матеріали можна надсилати на пошту: 2000.kikm@gmail.com

Оригінальні матеріали можна приносити за адресою: м. Горішні Плавні, вул. Космонавтів 4.

Інформація буде опрацьована, відсканована та повернута власнику (якщо у вас не виникне бажання поповнити фондову збірку музею). Телефон для довідок +38067 252 07 21

Марія Бойко

Фото Марина Безсмольна

Система Orphus