Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

У Гадячі встановили нові багатофункціональні спортивні майданчики

У Гадячі встановили нові багатофункціональні спортивні майданчики

У рамках Президентської програми “Активні парки” у Гадячі встановили два багатофункціональні комплекси із гумовим покриттям для занять не менш ніж чотирма ігровими видами спорту.

Сучасний простір для активного відпочинку створили у дворах будинків № 17 та № 35 по вулиці Полтавській, повідомили у Гадяцькій міській раді.

На локаціях облаштували бруси, турніки, координаційну лінію та інший інвентар. Також розробили відеоінструкції для занять спортом на цих тренажерах.

“Тепер у гадячан з’явилися нові можливості для доступних занять спортом: не потрібно йти у зал, платити додаткові кошти чи шукати тренера, адже біля кожного об’єкта є табличка з QR-кодом для сканування. Через відеоінструкції, які записували провідні спортсмени та відомі особистості, як молодь, так і старше покоління може виконувати комплекси вправ різної складності”, — розповіли у Гадяцькій міській раді.

Раніше “Новини Полтавщини” повідомляли, що майданчики матимуть спорткомплекс з підвісною системою рукоятей, лавку з упором для пресу, упор для віджимання, подвійні бруси для віджимання, потрійний турнік, рукохід-драбину, три тумби для стрибків, лавку на металевих ніжках, металеву урну та інформаційний стенд.

Нагадаємо, що за президентською програмою “Здорова країна” на Полтавщині встановлять 105 спортмайданчиків із гумовим покриттям. 

Фото: Гадяцька міська рада

Система Orphus