Ви тут:
Суспільство Україна 

У ДСНС заявили про готовність до ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій на українсько-білоруському кордоні

У ДСНС заявили про готовність до ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій на українсько-білоруському кордоні

На сьогодні в п’яти прикордонних областях в готовності перебувають понад 5 тис. 500 осіб та 700 одиниць пожежної та аварійно-рятувальної техніки.

Про це повідомив виконувач обов`язків Голови ДСНС Сергій Крук 14 листопада у м. Луцьк на нараді щодо додаткових заходів із забезпечення національних інтересів у сфері захисту державного кордону, яка відбулась під головуванням Секретаря РНБО України Олексій Данілова.

“У разі ускладнення оперативної обстановки на українсько-білоруській ділянці кордону Службою буде забезпечено: ліквідація наслідків можливих надзвичайних ситуацій та гасіння пожеж, проведення аварійно-рятувальних робіт та надання допомоги постраждалому населенню, гуманітарне розмінування територій забруднених вибухонебезпечними предметами, посилення у разі необхідності спроможності пунктів тимчасового перебування іноземців Державної міграційної служби у прийнятті біженців шляхом додаткового розгортання наметів”, – повідомив Сергій Крук.

Наразі посилено взаємодію з Держприкордонслужбою, Нацполіцією, Нацгвардією та Державною міграційною службою щодо спільного виконання завдань в прикордонних з Білорусією областях. Державна служба України з надзвичайних ситуацій готова до виконання завдань у разі ускладнення оперативної обстановки на українсько-білоруській ділянці кордону.

Система Orphus