Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

У “червоних” зонах навчання повинно продовжуватись, – Кузін

У “червоних” зонах навчання повинно продовжуватись, – Кузін

Через погіршення ситуації з коронавірусом багато шкіл відправили учнів на канікули чи дистанційне навчання. Водночас у МОЗ запевняють, що рішення місцевих ТЕБ та НС не мають суперечити вимогам постанови уряду, а навчання в “червоних” зонах має продовжуватися.

Наразі дистанційне навчання для 1 – 11 класів запровадили у Києві, Херсонській, Львівській та Сумській областях. Водночас дитячі садочки працюють у звичайному режимі, якщо там є 100% щеплених працівників.

Головний санітарний лікар України Ігор Кузін запевнив, що рішення обласних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій не повинні суперечити вимогам постанови № 1236, пише 24 канал.

Цією постановою затверджується перелік обмежень під час карантину. Зокрема, передбачається, що у червоній зоні заклади освіти можуть працювати за наявності 100% вакцинованих працівників.

“Проте у деяких регіонах з червоним рівнем карантинних обмежень місцева влада ухвалила рішення перевести школи з 1 до 11 класу на дистанційний режим роботи”, – повідомив Кузін.

У МОЗ вже вивчають питання щодо повноважень обласних комісій ТЕБ та НС, тобто чи можуть вони ухвалювати відповідні рішення.

За словами санлікаря, рішення обласних комісій ТЕБ та НС не мають суперечити вимогам постанови № 1236.

“У ній передбачено, що у “червоній” зоні дозволяється робота закладів освіти за наявності 100% вакцинованих працівників. Я вважаю, що в областях має продовжуватися освітній процес”, – наголосив Кузін.

 

Система Orphus