Ви тут:
Медицина Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

У 30 громадах Полтавщини запровадили додаткові карантинні обмеження

У 30 громадах Полтавщині не запровадили додаткових карантинних обмежень

У 22 громадах Полтавщини посилили карантинні обмеження. Зокрема, на проведення масових заходів, перевезення громадян виключно за наявності ПЛР-тесту або сертифіката про проведення вакцинації. Ще 8 громад ввели обмеження переважно в освітньому процесі.

Одна 30 громад Полтавської області не запровадили жодних додаткових карантинних обмежень, хоча на їх територіях фіксують значне зростання захворюваності на COVID-19. Про це повідомив на апаратній нараді т.в.о директора Департаменту з питань оборонної роботи, цивільного захисту та взаємодії з правоохоронними органами ОДА Віктор Стеблянко.

“Не ввели жодних додаткових протиепідемічних обмежень 30 громад. Серед них Полтавська і Щербанівська, хоч ситуація за показниками захворюваності на COVID-19 у них залишається складною. Миргородській та Диканській громадам надходили листи від Ради національної безпеки і оборони України, але не зважаючи на них і рекомендації Регіональної комісії з питань ТЕБ і НС рішення не прийняті”, – зазначив Віктор Стеблянко.

Не прийняли додаткових протиепідемічних обмежень Полтавська, Миргородська, Кобеляцька, Решетилівська, Глобинська, Козельщинська, Оболонська, Омельницька, Новооржицька, Оржицька, Чорнухинська, Великобагачанська, Гоголівська, Краснолуцька, Лютенська, Петрівсько-Роменська, Ромоданівська, Шишацька, Великорублівська, Диканська, Коломацька, Котелевська, Ланівська, Мачухівська, Михайлівська, Щербанівська, Нехворощанська, Опішнянська, Терешківська та Чутівська громади.

Читайте також: Якщо на Полтавщині збільшиться завантаженість ліжок з киснем, ми автоматично перейдемо до “червоної” зони, – Лисак

Заступник міського голови Полтави Віталій Нікіпелов зазначив, що згідно з Постановою Кабміну №1236 однією з умов для посилення карантину є зростання захворюваності порівняно з минулим тижнем на 50%.

“Таку інформацію ми отримуємо від Полтавського обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ. На 8 листопада такий показник у Полтаві складав 38%. Тобто, підстав запроваджувати додаткові обмеження немає. На сьогодні інформація оновилась і за минулий тиждень порівняно з позаминулим прирісту захворюваності не фіксували”

Голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов наголосив, що у місті потрібно негайно посилювати карантин.

“У нас найбільшу кількість хворих фіксують у Полтаві. У місті не запроваджено жодних обмежувальних заходів. Зробіть хоч щось, щоб область не потрапила до “червоної” зони. Чекаю засідання місцевої комісії ТЕБ і НС щодо обмежувальних заходів – проїзду у громадському транспорті тощо”, – зазначив очільник облдержадміністрації.

Перший заступник начальника ГУ Держпродспоживслужби у Полтавській області Сергій Павлов нагадав, що відповідно до рішення Регіональної комісії з питань ТЕБ і НС у кожній громаді мають бути створені робочі групи з проведення комісійних перевірок дотримання суб’єктами господарювання протиепідемічних вимог. Повідомив, що наразі діють 59 мобільних груп, до складу яких увійшли представники Держпродспоживслужби, поліції, органів місцевого самоврядування. 

“Не створені робочі групи в Опішнянській, Білицькій, Михайлівській, Омельницькій, Кам’янопотоківській, Оболонській, Новогалещинській громадах. Відсутня інформація від Коломацької, Мачухівської, Новоселівської, Терешківської та Щербанівської громад”, – зазначив Сергій Павлов.

Голова облдержадміністрації Олег Синєгубов наголосив, що до середи в кожній тергромаді мають бути проведені засідання місцевих комісій із питань ТЕБ і НС та створені робочі групи.

Система Orphus