Ви тут:
Оголошення Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Ти зірка, коли допомагаєш: стартувала національна благодійна акція для допомоги онкохворим дітям

Ти зірка, коли допомагаєш: стартувала національна благодійна акція для допомоги онкохворим дітям

Благодійну акцію “Мене це стосується! А тебе?” проводять другий рік поспіль. Купуючи спеціальні благодійні товари та товари партнерів в магазинах мережі “АТБ”, українці допомагають зібрати кошти на допомогу онкохворим дітям – підопічним фонду “Таблеточки”.

Благодійну акцію підтримують 13 відомих українців: Олег Винник, Ольга Сумська, Наталія Могилевська, Анна Трінчер, Богдан Шелудяк, Ектор Хіменес-Браво, Jerry Heil, Оля Полякова, Володимир Остапчук, Злата Огнєвіч, DZIDZIO, KAZKA, Анна Буткевич. Вони знялися у спеціальних промо-роликах до акції.

Участь в акції може взяти кожен: покупцям в магазинах мережі “АТБ” пропонують придбати благодійні товари: маленьку шоколадку, жувальні цукерки, желейні цукерки, вологі серветки, набір стікерів, шоколадні батончики, багаторазовий стакан для напоїв.

Також є товари партнерів у залі, позначенні спеціальним цінником. Прибуток від продажу благодійних товарів за мінусом податків та 50 копійок від товарів партнерів піде на лікування онкохворих дітей – підопічних фонду “Таблеточки”.

Фото: БФ “Таблеточки”

Система Orphus