Ви тут:
Відео Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Цього літа на Полтавщині механізмом відшкодування вартості путівки для відпочинку скористались 4 711 дітей

Цього літа на Полтавщині механізмом відшкодування вартості путівки для відпочинку скористались 4 711 дітей

Влітку 2021 року у Полтавській області оздоровилися та відпочили 31 300 дітей. Це 22,8% від загальної кількості дітей від 7 до 17 років.

Особливу увагу акцентували на оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей учасників бойових дій, учасників антитерористичної операції та дітей, які виховуються в сім’ях вимушено переселених осіб.

За рахунок коштів державного бюджету до Дитячих центрів “Молода гвардія” й “Артек” з початку року направлено 449 дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки, що становить 98,7% від виділених путівок, розповіла начальник Управління молоді та спорту Полтавської облдержадміністрації Марина Трохименко.

“В області діяло 318 закладів оздоровлення та відпочинку різних типів і форм власності, у 18 позаміських дитячих таборах відпочило 9,4 тисячі дітей. Наповнюваність закладів у поточному році становила 67,4%, що пояснюється діючими обмежувальними заходами”, – розповіла Марина Трохименко.

За даними територіальних громад області освоєно 70 мільйонів гривень обласного та місцевого бюджетів, це на 34% більше, ніж було заплановано. 10,7 млн грн освоєно на підготовку та поліпшення матеріально-технічної бази комунальних дитячих закладів та 59 млн грн – на оздоровлення та відпочинок дітей. Залучено також 31 млн грн позабюджетних коштів.

На обласному рівні працював механізм відшкодування частини вартості путівки дитячим закладам за рахунок коштів обласного та місцевого бюджетів. Механізмом здешевлення путівок влітку скористалося 4 711 дітей.

З обласного бюджету було виділено 18,5 млн грн субвенції для територіальних громад області за умови співфінансування ними Програми з місцевих бюджетів.

На Полтавщині не було допущено відкриття дитячих закладів оздоровлення та відпочинку без актів перевірок державних комісій про готовність до оздоровчого сезону. Загалом оздоровча кампанія пройшла без надзвичайних ситуацій.

 

 

 

ФОТО: ілюстративне

Система Orphus