Ви тут:
Полтавщина Суспільство ТОП-новина 

Цього дня чотири роки тому на Сході України загинув військовий з Полтавщини

Цього дня чотири роки тому на Сході України загинув військовий з Полтавщини

23 листопада, в Міністерстві оборони України відбувся щоденний ранковий церемоніал вшанування захисників України, які загинули за свободу, незалежність і територіальну цілісність нашої держави та під час проведення міжнародних операцій з підтримання миру і безпеки.

Дзвін Пам’яті пролунав десять разів.

У 2014 році загинули:

Старший солдатБОРОДАЙ Сергій Юрійович.

Солдат НІКОЛЕНКО Павло Вікторович.

Прапорщик міліції РЕУТА Сергій Іванович.

СержантХОМЕНКО Сергій Володимирович.

Доброволець ЮРГА Андрій Володимрович.

У 2016 році віддав життя за Україну старший солдат НОСИК Олексій Олександрович.

У 2017 році загинули:

Старшина КРИВЕНКО Денис Вікторович.

Сержант СУХІНІН Олександр Віталійович.

Старший лейтенант ТЮМЕНЦЕВ Олександр Володимирович.

Тюменцев Олександр Володимирович народився 6 травня 1978 року у селищі Піонерське Тюменської області РРСФР. Згодом родина переїхала на постійне проживання до міста Лубен Полтавської області.

Олександр закінчив Лубенську загальноосвітню школу №1, Одеський інститут сухопутних військ.

Проходив службу на офіцерських посадах у військових частинах Збройних Сил України. Після демобілізації працював на лубенських підприємствах, очолював відділ із питань надзвичайних ситуацій Лубенського міськвиконкому, займався підприємницькою діяльністю.

З серпня 2014 до літа 2015 року проходив військову службу за мобілізацією у складі 831 бригади тактичної авіації. Учасник антитерористичної операції на Сході України.

У травні 2017 року підписав контракт та продовжив службу у 16 окремому мотопіхотному батальйоні 58 окремої мотопіхотної бригади Збройних Сил України на посаді командира взводу.

Загинув 23 листопада 2017 року в ході восьмигодинного бойового зіткнення в районі Бахмутської траси від численних поранень у голову.
Похований у місті Лубни.

Указом Президента України № 42/2018 від 26 лютого 2018 року, «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов’язку», Тюменцев Олександр Володимирович нагороджений орденом «За мужність» III ступеня (посмертно).

Солдат ШЕВЧЕНКО Сергій Павлович.

Присутні вшанували пам’ять захисників України хвилиною мовчання та поклали квіти до Стели Пам’яті.

Система Orphus