Ви тут:
Освіта Суспільство Україна 

Триває реєстрація для участі у Всеукраїнській олімпіаді з філософії: як долучитись школярам

Триває реєстрація для участі у Всеукраїнській олімпіаді з філософії: як долучитись школярам

До 15 листопада 2021 року триває реєстрація для участі у Всеукраїнській олімпіаді з філософії для школярів. 

Для участі заповнюється онлайн-форма bit.ly/2ZYy3Bk та надсилається конкурсна робота. Конкурсною роботою є філософське есе (до 10 сторінок) і письмовий твір розгорнутий у формі розповіді з метою обґрунтування та демонстрації власної точки зору на певне явище чи предмет з урахуванням опрацьованої рекомендованої літератури, повідомили у Міністерстві освіти і науки України.

Есе пишуть у трьох групах:

-8-9 класи (українською мовою);

-10-11 класи (українською мовою);

-група англомовного есе (для прагнучих цьогоріч захищати честь України на Міжнародній олімпіаді з філософії в Лісабоні).

Тема цьогорічної олімпіади – “Свідомість і мислення”. У межах цієї теми кожній групі буде запропоновано 4 цитати з класичних і сучасних філософських праць на вибір.

Конкурс буде відбуватись у два етапи:

І етап (15 листопада – 1 грудня) – навчання: онлайн лекції, самостійна робота з першоджерелами, вебінари для обговорення опрацьованої літератури, майстер-класи з написання філософського есе.

Тестування з англійської мови.

Запрошення на курс “Філософія та есеїстика”, першоджерела, критична література, посилання на корисні відеоматеріали та записи лекцій буде надіслано на електронні адреси учасників.

ІІ етап (3-5 грудня) – урочисте відкриття Олімпіади, написання конкурсного есе та оголошення переможців.

Олімпіаду проводять Мала академія наук України  та факультет філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова  задля популяризації філософської освіти та заохочення молоді до творчого та критичного мислення.

Система Orphus