Ви тут:
PROвсе Суспільство 

Тополя, Тарабарова, Фагот, Вітовська озвучили українські мультфільми про подорожі у часі

Тополя, Тарабарова, Фагот, Вітовська озвучили українські мультфільми про подорожі у часі

Українські музиканти Тарас Тополя, Світлана Тарабарова, Олег Фагот Михайлюта та акторка Ірма Вітовська подарували свої голоси персонажам нових українських мультсеріалів про подорожі у часі  — “Яся та її робот” та “Портал пригод” від Суспільного мовлення.

Про це розповіла керівниця редакції дитячого та підліткового мовлення цифрових платформ Суспільного Вікторія Мурована в інтерв’ю.

“Виготовлення дитячого контенту для Суспільного стало потужним імпульсом для української анімаційної індустрії: одночасно над проєктами “Маленький Бу”, “ТоТо”, “Портал пригод” і “Яся та її робот” працювало понад 100 фахівців дотичних професій. Це прецедент, яким справді варто пишатися”, — зазначила Вікторія Мурована.

За її словами, історія “Яся та її робот” переносить глядачів у майбутнє. Серіал про бешкетницю Ясю, яка мешкає у космічному мегаполісі. Щоб упоратися з гіперактивною дівчинкою, батьки замовляють інтелігентну няню-робота.

“Батьків Ясі озвучили Тарас Тополя та Світлана Тарабарова. Світлана Тарабарова стала авторкою та виконавицею головної пісні серіалу. Окремої уваги заслуговує папуга-буркотун, якого блискуче озвучив Євген Малуха, улюблений “голос Альфа»” Папуга — представник старшого покоління, який постійно нарікає, що «” їхні часи в інтернетах не сиділи. Насправді анімація вчить дитину дбати про власні кордони й підказує, як взаємодіяти з навколишнім середовищем, якщо вона загубилася чи коли їй сумно”, – розповіла представниця Суспільного мовлення.

Читайте також: Суспільне вперше створило розважальні анімаційні серіали для дітей

Для дітей трохи старшого віку є “Портал пригод”, в якому група дітей і тварин мандрує у часі. Через чарівний портал герої потрапляють у різні епохи та щоразу трішки впливають на хід історії: “Що важливо — через захопливу пригоду пояснюється суть важливих речей:  дружба, взаємодопомога, екосвідомість, строкатість досвідів”.

У цьому серіалі персонажів озвучили зокрема акторка Ірма Вітовська, яка подарувала свій голос чорнобильській куниці Раї, та Олег Фагот Михайлюта у ролі лиходія Браконьєроса.

До слова, над створенням чотирьох анімацій працювали провідні українські студії-виробники, які стали переможцями мистецьких конкурсів на Суспільному мовнику. Серед них й режисер “Викраденої принцеси” і “Мавки” Олег Маламуж та сценаристка Ірина Маламуж.

Переглянути перші серії анімаційних серіалів можна за посиланням.

Система Orphus