Так не можна грати: “Краматорськ” у матчі УХЛ несподівано розгромив “Кременчук”

Так не можна грати:“Краматорськ” у матчі УХЛ несподівано розгромив “Кременчук”

Представник Полтавщини зазнав домашнього фіаско 1:5.

Як розповіли у ХК “Кременчук”, у 15-му турі представник Полтавщини на арені “Айсберг” зустрівся із “Краматорськом”.

Не зважаючи на перевагу по кидкам у першому періоді кременчуківцям не вдалося відкрити рахунок на табло – на перерву супротивники пішли, залишивши інтригу першого голу.

У другому періоді Ярослав Сергієвський закинув першу шайбу, «Кременчук» зрівняв рахунок – гол сильним кидком від синьої лінії забив Костянтин Забавін. Але через чотири  хвилини краматорці вирвалися вперед, дубль оформив Ярослав Сергієвський, який забив гол у меншості. Ігор Калінічев реалізував більшість, і «містяни» пішли на перерву програючи – 1:3.

У завершальному періоді “Кременчук” нарощував тиск на ворота суперника, пропустив – відзначився Сергій Гриценко. Точку в матчі поставив Ігор Калінічев, забивши гол у меншості. Матч завершився із рахунком 1:5.

“Перед грою попросили хлопців виключити з гри втрати шайби. Але чотири голи пропустили після наших втрат, так не можна грати, розбиратимемося. Хоч і кажуть, що «один у полі не воїн», але якщо брати до уваги гру трійки нападу, то вона залежить від майстерності та бажання окремого хокеїста. Так, такого забивного гравця, як Андрій, нам не вистачає”, – розповів після матчу головний тренер “Кременчука” Олександр Савицький.

Наступну гру “Кременчук” зіграє 6 листопада о 17:00 з харківським «Рулав Одд».