Ви тут:
Полтавщина Суспільство 

Свобода емоцій, щирість почуттів та драйвовий рок: на Полтавщині виступить гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

Свобода емоцій, щирість почуттів та драйвовий рок: на Полтавщині виступить гурт БЕЗ ОБМЕЖЕНЬ

Гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ виступить у Полтаві та Кременчуці. Концерти відбудуться 4 грудня у ПД “Листопад” та 10 грудня у Кременчуцькому міському Палаці культури. У кожному місті гурт дасть по два концерти – о 17:30 та 20:00.

Український гурт БЕZ ОБМЕЖЕНЬ у рамках Всеукраїнського туру презентує новий альбом “Вільні люди”.

“Вільні люди” – це шостий студійний альбом у дискографії БЕZ ОБМЕЖЕНЬ. На створення платівки гурт надихнули українці. Під час концертів музиканти спілкувалися з різними людьми та дізнались про їх унікальні історії. У цих людей виявилось багато спільного – українського, душевного, волелюбного. Альбом “Вільні люди” –  це пісні з Україною в серці, у яких кожен впізнає себе.

“Ця музика про нас, таких різних, але єдиних, про наші вчинки, життєві події та почуття, про нашу незламність і незалежність – характер нації, що витримав випробування часом”, – йдеться на сайті гурту.

Всеукраїнський тур гурту охопить сто міст та містечок України, від Заходу до Сходу. Фінальний концерт відбудеться на НСК Олімпійський в Києві.

Шанувальників БЕZ ОБМЕЖЕНЬ чекає абсолютна свобода емоцій і знайома щирість почуттів, романтичний та драйвовий рок для вільних українців. А також найкраще в Україні технічне обладнання сцени та оновлене візуальне шоу.

Придбати квитки на концерт гурту в Полтаві можна за посиланням. Ціна: від 290 до 750 грн.

Квитки на концерти у Кременчуці також можна придбати за посиланням. Їх вартість – від 290 до 790 грн.

Фото promin.cv.ua

Система Orphus